O nas

Sukces, to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz.

Firma SprzedamTwojeAuto.PL

Firma SprzedamTwojeAuto.PL jest pierwszą firmą w zachodniej części Polski zajmującą się kompleksową obsługą sprzedaży samochodów. Powstała ona z pasji do motoryzacji i zamiłowania do sprzedaży. W odpowiedzi na dosyć częsty problem ze sprzedażą samochodów wynikający z braku czasu, umiejętności czy odpowiedniego sprzętu, stworzyliśmy firmę, która cały ten proces pozwoli przeprowadzić możliwe szybko, bezstresowo i przede wszystkim sprawnie.

Naszą misją jest  uwalnianie właścicieli samochodów od problemów związanych z ich sprzedażą . Jesteśmy skoncentrowani na sprzedających i to dla nich tworzymy rozwiązania. Do ofert samochodów podchodzimy jak do marek. Każda musi mieć swój niepowtarzalny wizerunek, dzięki któremu wyróżnia się na rynku. Staramy się maksymalnie szybko przygotować ofertę do sprzedaży, opublikować i prowadzić sprawne działania reklamowe, które wygenerują duży ruch potencjalnych klientów. Taka skuteczność gwarantuje szybkie znalezienie kupującego.

W naszym zespole pracują ludzie, którzy ponad wszystko kochają to co robią i z zamiłowaniem podchodzą do nowych wyzwań. Nasi profesjonalni fotografowie doskonale wiedzą w jaki sposób uchwycić i uwidocznić wszystkie zalety sprzedawanego samochodu. Zdajemy sobie przecież sprawe z tego, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i to głównie ono jest kluczem do szybkiej i efektownej sprzedaży.

Przywiązujemy ogromną wagę do detali, a do każdego zlecena podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. SprzedamTwojeAuto.pl zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie, a gwarancją naszej skuteczności, jest wieloletnia pasja i wiedza związana z motoryzacją.

OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy tam, gdzie jest nasz Klient.

Obszarem działania naszej firmy jest teren Zachodniej Polski. Sieć naszych partnerów pozwala na szybką reakcję na każde zgłoszenie i dotarcie do naszych klientów w następujących miastach: Żagań, Żary, Zielona Góra, Nowa Sól, Bolesławiec, Legnica, Wrocław.

Back to top

Facebook