Blog

Informacje, nowości i ciekawostki

Sprzedać samochód Zimą czy poczekać do Wiosny?

img-3 Wiele osób chcących sprzedać samochód zimą zadaje sobie pytanie ” Sprzedawać teraz czy poczekać do wiosny?”.Odpowiedź wcale nie jest taka prosta. Wszak sprzedaż samochodów odbywa się cały rok, jedni szukają samochodu na już , inni zakup auta odkładają na wiosnę gdyż okres zimowy wiąże się również z większymi wydatkami( święta, prezenty, slywester). Również pogoda oraz długość dnia wpływają na mniejsze zainteresowanie kupnem samochodu w stosunku do okresu wiosenno-jesiennego.

Jedno jest pewne. Jeśli chcesz sprzedać samochód zimą to napewno musisz się bardziej przyłożyć do sprzedaży niż w innym okresie. Dzień jest krótszy, a przecież chętni na kupno twojego samochodu nie przyjadą w nocy. Większość również w tygodniu pracuje do późnych godzin popoludniowych i jednym w wolniejszych terminów na oglądanie samochodu jest Weekend. Należy zadbać o każdego zainteresowanego twoim samochodem i każda rozmowa chociażby telefoniczna musi zostać przeprowadzona jak by to był jedyny klient. Przed sprzedażą zalecane jest usunięcie z karoserii śniegu który będzie przeszkadzał kupującemu w ocenie wizualnej samochodu.Cena również nie może być wygórowana bo stosunek szukających samochodu w zimie a latem jest jest o wiele mniejszy. Nie ma stałej zasady ale jedno jest pewne. Na każdy samochód jest klient! Tylko musisz zadbać o to aby wybrał twój samochód a nie inny.

Pamietaj ! Z Nami sprzedaż samochodu o każdej porze roku jest łatwe i przyjemne!

 

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top

Facebook